Pamiršai slaptažodį?

LIETUVOJE IR EUROPOS ŠALYSE SIUNTIMAS NEMOKAMAS!

SIUNTIMAS

Gavę užsakymą ir mokėjimą, siuntinį išsiunčiame per 1-2 darbo dienas dienas.

Išsirinkę prekes galėsite pasirinkti vieną iš siuntimo būdų:

 1. Gauti savo užsakymą tiesiai į namus per kurjerį Lietuvoje (2-3 darbo dienos) ir Europos šalyse (3-10 darbo dienos, priklausomai nuo šalies)
 2. Atsiimti LPexpress siuntų atsiėmimo punkte Lietuvoje (2-3 darbo dienos)
 3. Gauti savo užsakymą tokiu būdu, kuris tau patogiausias, nurodant jį užsakymo pastabose.

 

GRĄŽINIMAS, KEITIMAS

 1. Grąžinti įsigytą prekę ar pakeisti į kitą, Lietuvoje ir Europos Sąjungos šalyse galite per 30 kalendorinių dienų, nuo prekių pristatymo dienos.
 2. Grąžinama ar keičiama prekė turi būti tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės ir kt.). Grąžinant prekę nereikės pildyti/spausdinti jokių grąžinimo dokumentų ar būtinai nurodyti grąžinimo priežastį. Parašyk info@taurilook.com kad nori grąžinti - ir viskas!
 3. Grąžinamą prekę visada galima keisti į kitą prekę. Jei naujos prekės kaina bus mažesnė - skirtumą grąžinsime. Jei kaina bus didesnė - pakviesime tiesiog primokėti.
 4. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei grąžinama prekė buvo panaudota, be originalių etikečių ar kaip nors sugadinta.
 5. Pirkėjui grąžinama už prekę sumokėta pinigų suma per 14 darbo dienų, nuo gražinamų prekių gavimo dienos.
 6. Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta). Dovanų kuponas į pinigus nėra keičiamas.
 7. Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.
 8. Grąžinimas visoje Europoje - nemokamas.

 

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos remiantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.”

Jei kilo papildomų klausimų dėl grąžinimo, kreipkitės el. paštu info@taurilook.com arba mob. tel. 861404092.

TOP #