LIETUVOJE IR EUROPOS ŠALYSE SIUNTIMAS NEMOKAMAS!

SIUNTIMAS

Gavę užsakymą ir mokėjimą, siuntinį išsiunčiame per 1-2 darbo dienas dienas.

 

Išsirinkę prekes galėsite pasirinkti vieną iš siuntimo būdų:

 1. Gauti savo užsakymą tiesiai į namus per kurjerį Lietuvoje (1-2 darbo dienos) ir Europos šalyse (3-7 darbo dienos, priklausomai nuo šalies)
 2. Atsiimti LPexpress siuntų atsiėmimo punkte Lietuvoje (1-2 darbo dienos)
 3. Atsiimti DPD Pickup siuntų taške ar terminale (1-2 darbo dienos)

 

GRĄŽINIMAS, KEITIMAS

 1. Grąžinti įsigytą prekę ar pakeisti į kitą Lietuvoje galite per 14 kalendorinių dienų, nuo prekių pristatymo dienos, Europos Sąjungoje ir kitose šalyse per 30 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo pirkėjui dienos.
 2. Grąžinama ar keičiama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Grąžinant prekę būtina pateikti popierinį (atspausdintą) jos įsigijimo ir grąžinimo/keitimo dokumentą, kurį atsiųsime Jums elektroniniu paš Kreiptis info@taurilook.com
 3. Jeigu keičiamų prekių kainos skiriasi, susidaręs skirtumas yra grąžinamas Pirkėjui arba turi būti Pirkėjo primokė
 4. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei  grąžinama prekė buvo panaudota, be originalių etikečių, sugadinta, buvo pakoreguota individualiai.
 5. Pirkėjui grąžinama už prekę sumokėta pinigų suma per 7 kalendorines dienas nuo gražinamų prekių gavimo dienos, Pardavėjui patvirtinus, jog prekė tinkama grąžinimui.
 6. Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta). Dovanų kuponas į pinigus nėra keič
 7. Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.
 8. Gražinimas Lietuvoje - nemokamas, Europos šalyse - pagal pasirinkto kurjerio įkainius.

 

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos remiantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.”

 

Jei kilo papildomų klausimų dėl grąžinimo, kreipkitės el. paštu info@taurilook.com arba mob. tel. 861404092.

TOP