Pamiršai slaptažodį?

Tauri Look - Aida ir Ernersta - įkūrėjos

Apie mus

Tauri Look sujungė komandą, kuri myli moteris, spalvas, tikrumą ir kūrybą. Kurdamos išreiškiame savo įsivaizdavimą apie moters įvaizdį biure. Naujas modelis gimsta gerai apgalvojus koks rūbo modelis, spalva, audinys ar net saga, leis moteriai jaustis geriausiai. Mums svarbu pasiekti, kad vilkėdama mūsų rūbus jaustumeisi komfortiškai, dar labiau pasitikinti savimi ir savo tiesa! 

Tauri Look variklis - tavo stilius biure!

Tauri Look tikslas - naujai pažvelgti į klasikinius rūbus ir kurti taurios moters įvaizdį.

Kodėl taurios? Nes asmeniškai esame tikros, jog tauri moteris yra gražiausia. O buvimas savimi, tikra ir nesuvaidinta, dažniausiai apdovanoja mus dar ir dideliais pasiekimais darbe!

Taurumą sutiksite ir mūsų rūbuose. Esame lėtosios mados fanės ir kuriame rūbus, kurie taptų tavo draugu ilgam. Todėl perkame tik sertifikuotus audinius, aukštos kokybės ženklu pažymėtuose Italijos namuose.

Pirmenybę teikiame natūraliems audiniams, nes norint rūbą dėvėti ne vieną sezoną, jis turi išlaikyti nepakitusią kokybę ir maloniai priglusti prie kūno. O visus rūbus siuvame tik Lietuvoje, pas individualias meistres arba mažose siuvyklose, kur užtikrinama puiki darbo atmosfera!

Ačiū, kad esi su mumis!
Aida Rafanavičė ir Ernesta Pernavė

TOP #