Apie mus

Tauri Look sujungė komandą, kuri myli moteris, spalvas, tikrumą ir kūrybą.
Mes svajotojos, kurioms laikas ištirpsta, baltame lape ieškant naujų formų, tinkamiausių atspalvių, audinių kokybės ar gaudant prie kūno tobuliausiai priglundančią siūlę!

Tauri Look variklis - My own way!
Tauri Look tikslas - kurti taurios ofiso moters įvaizdį.

Kodėl taurios? Nes asmeniškai esame tikros, jog tauri moteris yra gražiausia. Kartais mums atrodo, kad rimtumas, kategoriškumas, drąsos demonstravimas atneša trokštamus rezultatus darbe, tačiau po 13 metų darbo verslo aplinkoje patirties, drąsiai galime teigti, jog buvimas savimi, tikra, nuoširdžia ir nesuvaidinta, mus apdovanoja dar didesniais pasiekimais nei būtume galėjusios svajoti!
Taurumą sutiksite ir mūsų rūbuose. Esame lėtosios mados (angl. slow fashion) pasekėjos. Siekiame, jog kuriamas rūbas taptų kiekvienos moters draugu ne vienam sezonui. Todėl audinių atrinkimui skiriame daug dėmesio ir medžiagas perkame tik aukštos kokybės ženklu pažymėtuose Italijos namuose. Pirmenybę teikiame natūraliems audiniams, nes norint rūbą dėvėti ne vieną sezoną, jis turi ne tik išlaikyti nepakitusią kokybę dėvint daug kartų, bet ir maloniai priglusti prie moters kūno.
Mes balsuojame už spalvotą gyvenimą. Gyvenimas be spalvų mums būtų nuobodus. Taip, mes labai mėgstame pastelines spalvas, ofiso aplinkoje jos yra net būtinos, tačiau tik jomis neapsiribojame, nes be proto dieviname viską kas ryšku! Visa spalvų gama suteikia mūsų gyvenimui žaismingumo, liūdnam rytui padovanoja plačią šypseną, lietingai popietei - papildomos energijos gūsį, o po prarasto sandorio - stimulą veikti! Verslo pasaulis ir be mūsų yra pakankamai rimtas, todėl mes tiesiog negalime jo nenuspalvinti.

Aida ir Ernesta

TOP