Pamiršai slaptažodį?

Apie mus

Tauri Look sujungė komandą, kuri myli moteris, spalvas, tikrumą ir kūrybą.
Mes svajotojos, kurioms laikas ištirpsta baltame lape ieškant naujų formų, tinkamiausių atspalvių ar gaudant prie kūno tobuliausiai priglundančią siūlę!

Kurdamos išreiškiama savo įsivaizdavimą apie moters įvaizdį biure. Naujas modelis gimsta gerai apgalvojus koks rūbo modelis, spalva, audinys ar net saga, leis moteriai jaustis geriausiai. Mums svarbu pasiekti, kad vilkėdama mūsų rūbus jaustumeisi komfotiškai, gal dar kiek labiau pasitikėtum savimi ir savo tiesa. 

Tauri Look variklis - tavo stilius biure!
Tauri Look tikslas - naujai pažvelgti į klasikinius rūbus ir kurti taurios ofiso moters įvaizdį.

Kodėl taurios? Nes asmeniškai esame tikros, jog tauri moteris yra gražiausia. Kartais mums atrodo, kad rimtumas, kategoriškumas, drąsos demonstravimas atneša trokštamus rezultatus darbe. Tačiau po 15 metų darbo verslo aplinkoje patirties, drąsiai galime teigti, jog buvimas savimi, tikra ir nesuvaidinta, mus apdovanoja dar didesniais pasiekimais!

Taurumą sutiksite ir mūsų rūbuose. Esame lėtosios mados (angl. slow fashion) pasekėjos. Siekiame, jog kuriamas rūbas taptų kiekvienos moters draugu ne vienam sezonui. Todėl audinių atrinkimui skiriame daug dėmesio. Medžiagas perkame tik aukštos kokybės ženklu pažymėtuose Italijos namuose. Pirmenybę teikiame natūraliems audiniams, nes norint rūbą dėvėti ne vieną sezoną, jis turi ne tik išlaikyti nepakitusią kokybę, bet ir maloniai priglusti prie kūno.

Norisi išskirti, jog mes balsuojame už spalvotą gyvenimą. Gyvenimas be spalvų mums būtų nuobodus. Taip, mes labai mėgstame pastelines spalvas. Ofiso aplinkoje jos yra net būtinos. Tačiau tik jomis neapsiribojame, nes be proto dieviname viską kas ryšku! Visa spalvų gama suteikia mūsų gyvenimui žaismingumo, liūdnam rytui padovanoja plačią šypseną, lietingai popietei - papildomos energijos gūsį, o po prarasto sandorio - stimulą veikti! Verslo pasaulis ir be mūsų yra pakankamai rimtas, todėl mes tiesiog negalime jo nenuspalvinti.

Aida ir Ernesta

TOP